Hava Durumu

:

:

:

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI

07 Haziran 2018 Perşembe 12:20

Tarsus Ülkü Ocağı Başkanı Emre Bircan, ev ziyaretlerinde bulunarak “Cumhur İttifakı “ ile ilgili bilgi veriyor.

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI
Tarsus Ülkü Ocağı Başkanı  Emre  Bircan, ev ziyaretlerinde bulunarak “Cumhur İttifakı “ ile ilgili bilgi veriyor.
 "Liderimizin çizdiği yolda millet olarak ilerlemek bizim asli vazifemizdir. Milletçe “Cumhur İttifakı “ demenin tam zamanıdır." diyen Bircan konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
"Oğuzhan’dan Atatürk’e kadar gelen çizgide liderlerin, Türk insanının refahı için ortaya koyduğu mücadele hırsı ve tarzını, Dede Korkut’tan, Ziya Gökalp’e kadar tamamlayan milli, sosyal karakterleri ve bunlar arasındaki isimli, isimsiz liderler, Kahramanlar ve Türk ulularını, Milli mantıkla süzerek yeni bir heyecan ve yeni bir kimlik veren Başbuğ Alparslan Türkeş’in bizlere anlattığı fikrin ebedi savunucuları, neferleri olarak çıktığımız bu hummalı yolda “kardeş(karındaş)” kelimesinin ailesel önemi ele aldığımızda Milli Birliğimizi ayakta tutacak olan bireylerin vazifelerinde kurmuş olduğu yuvalar bilakis çok önemlidir. Bu vesile ile ev ziyaretlerimizde bulunmuş gençlerimize yönelik çalışmaları anlatmış ve fikir alışverişinde bulunmuş olmaktayız.Gençler bu milletin yapıtaşı olmuştur. Gençlerimiz, mübarek analarımızın dualarıyla büyümüş Genç Osman misali, Fatih Sultan Mehmet Han misali elif gibi dik bozkurt gibi yürekli yetişmiştir. Gençler geleceği oluşturacak, geleceğe şekil verecek kişilerdir. Geleceğin liderleri, yöneticileri her daim çalışkan ve özverili olmalıdır.
24 Haziran da yapılacak olan seçimde her vatandaşımız ülke yönetimine söz sahibi olarak sandığa gidip görevi olan oy kullanma vazifesini yerine getirecektir. Seçim ülkelerin kaderi olarak bilinen bir olaydır. Bir ülkeyi ayakta tutacak olan o ülkenin vatandaşıdır. Bizler bu seçimin ne denli önemli olduğunu bilerek sandığa gideceğiz. Milletimizin aklı doğru yolda olacaktır. Türk milleti, her türlü fedakarlığı vermiş anlı şanlı millettir. Liderimizin çizdiği yolda millet olarak ilerlemek bizim asli vazifemizdir. Milletçe “Cumhur İttifakı “ demenin tam zamanıdır."

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazetetarsus.com sorumlu tutulamaz.

ARŞİV