Hava Durumu

:

:

:

DENEYİMLİ SİYASETÇİLERDEN VAHAP SEÇER'E DESTEK

21 Ocak 2019 Pazartesi 09:02

Seçer ' ''Sayın Atıcı ve Sayın Gök'ün deneyimlerinden, birikimlerinden faydalanacağız'' dedi

DENEYİMLİ SİYASETÇİLERDEN VAHAP SEÇER'E DESTEK
BÜLTEN- CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Büyükşehir aday adaylarından Aytuğ Atıcı ile İsa Gök'ü ziyaret etti. Aytuğ Atıcı, "Vahap Bey'in  olumlu, yapıcı kişiliği ve CHP sevdası, Mersin tutkusu her kesimi birleştirecek ve CHP'nin Mersin'de başarılı olmasını sağlayacak" derken İsa Gök, partinin vereceği görevlere hazır olduklarını söyledi. Vahap Seçer de, seçimi tek başına kazanamayacağının bilincinde olduğunu belirterek, "Sayın Atıcı ve Sayın Gök'ün deneyimlerinden, birikimlerinden faydalanacağız" dedi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan yol arkadaşlarına ve partinin deneyimli isimlerine ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde eski Kültür Bakanlarından Fikri Sağlar'ı ziyaret eden Vahap Seçer, son olarak önceki dönem milletvekillerinden Aytuğ Atıcı ile İsa Gök'ü ziyaret etti.
Vahap Seçer'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Aytuğ Atıcı,  "Aday adaylığı sürecince Mersin'de çok güzel çalışmalar oldu. Bunun ötesinde, bundan daha kıymetli olarak güzel bir dostluğumuz oldu. CHP'ye yakışır bir parti içi yarış sürdürdük. Ben de aday adayıydım, Sayın Vahap Seçer de aday adayıydı. Sonuçta genel merkezimiz Mersin'i kazanmak üzere Sayın Vahap Seçer'i görevlendirdi. Bundan sonra bize düşen adayımızın yanında, arkasında, sağında, solunda yürümektir" dedi.
Aday adaylığı sürecinde tüm aday adaylarının sahada önemli çalışmalar yaptıklarını, bunlarla ilgili dönüşler aldıklarını ifade eden Atıcı,  "Eğer bunları harmanlayabilirsek Mersin'i kazanabiliriz. Vahap Bey atandığından beri Mersin'de oluşan olumlu hava beni ziyadesiyle memnun ediyor. Vahap Bey'in  olumlu, yapıcı kişiliği ve CHP sevdası, Mersin tutkusu her kesimi birleştirecek ve CHP'nin Mersin'de başarılı olmasını sağlayacak. Buna yürekten inanıyorum. Mersin'e CHP yakışacak" diye konuştu.
 
'DENEYİMLERİNDEN FAYDALANACAĞIM'
 
CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer de,  Aytuğ Atıcı'nın çok değer verdiği bir siyasetçi olduğunu söyledi.
Seçer, "Sayın Atıcı, hem dostum hem de parlamentoda çalışma arkadaşım. 2 dönem milletvekilliğimizi yaptı. Çok da deneyim kazandı. Kendisi aktif, çalışkan, işini iyi yapan, değer verdiğim bir yoldaşım. Parti okuluna ivme kazandırdı, önemli hizmetleri oldu. CHP içinde çok değerli bir nefer, çok değerli bir arkadaşımız. Aday adaylığı sürecinde diğer aday adaylarıyla tatlı bir rekabet içinde oldu. Aday adayı arkadaşlarımızın hepsi birikimli, hepsi değerli. Nihayetinde 12 adaydan biri adaylaşacaktı. CHP Genel Merkezi de beni uygun gördü. Elbette bu mücadeleyi tek başıma kazanacağımı sanmak gibi bir yanlışın içinde değilim. Değerli yol arkadaşlarımın desteği benim için önemli" dedi.
Önümüzdeki seçim sürecinde Atıcı'nın önerilerini dinlemek üzere ziyaretine geldiğini belirten Seçer, "Bu kritik süreçte kendisinin deneyimlerinden  faydalanacağım. Kendisi sürekli sokakta olan, Anamur'dan Tarsus'a kadar birçok noktada izi olan, oraların sosyoekonomik yapısını, dertlerini, acılarını bilen bir siyasetçi. Bütün bu deneyimleri kendi deneyimlerimle harmanlamak istiyorum" ifadelerini kullandı.
 
'GÖREV DÜŞTÜĞÜNDE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ'
 
CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, daha sonra önceki dönem Mersin milletvekillerinden olan İsa Gök'ü ziyaret etti.
İsa Gök, ziyarette yaptığı konuşmada,  "Sayın Seçer ile 8 yıl beraber görev yaptık. Siyasette ve iş yaşamında başarılı bir arkadaşımız. Mersin için özveride bulundu, kendini ortaya koydu, adaylık yarışına girdi. Bize bir görev düştüğünde elimizden geleni yapacağız. Burada partinin kazanması çok önemli. Partiye nefer olmak çok önemli. 2,5 aylık süre kaldı. Bu süre içinde Mersin'in her kesimine ulaşılması çok önemli. Biz Mersinliyiz. 56 yılık ömrümüz burada geçti, seçimden sonra da Mersin'de olacağız. Gidecek başka yerimiz yok. Kentin geleceğini düşünmek zorundayız. Ben inanıyorum güzel günlere hep birlikte ulaşacağız" ifadelerini kullandı.
 
'SEÇİM SÜRECİNDE BİR ARADA OLACAĞIZ'
 
İsa Gök ile birlikte 2 dönem mecliste görev yaptıklarını hatırlatan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer de şunları söyledi: "Kendisi oldukça önemli bir siyasetçi. Mesleğinde de oldukça birikimli. Her dönemde partisine önemli destekler vermiş bir arkadaşımız. Bu seçim döneminde de kendisinin deneyiminden, birikiminden partimiz faydalanacaktır.  Partimizin üyelerini, gönül vermiş insanları bir arada tutmanın yolu bizim onlara göstereceğimiz iyi örneklerden geçiyor. Bugün bir aradayız, yarın bir arada olacağız, seçim sürecinde bir arada olacağız. CHP'nin adayı Vahap Seçer önce kendi çabasıyla, partililerin çabasıyla, partili olmayan ama Vahap Seçer iyi bir belediye başkanı olabilir diye inanan kişilerin desteğiyle belediye başkanı olacak, buna inanıyorum."
 
ykb

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazetetarsus.com sorumlu tutulamaz.

ARŞİV